Zaprezentuj swój styl razem z nami

FED

Oferta naszej firmy skierowana jest do odbiorców rynku kontraktowego, którzy poszukują kompleksowych rozwiązań w zakresie wyposażenia wnętrz. Zespół FED tworzą ludzie z pasją, których doświadczenie i możliwości pomagają stworzyć przestrzeń dostosowaną do Państwa potrzeb.

Zajmujemy się wytwarzaniem i dostarczaniem funkcjonalnych rozwiązań w zakresie mebli oraz innych elementów wyposażenia wnętrz.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mamy możliwość zaoferować Państwu kreatywne rozwiązania, wykorzystując najbardziej zaawansowane technologie oraz najnowocześniejsze trendy i materiały. Każdy, nawet najmniejszy projekt, jest dla nas wyzwaniem, do którego podchodzimy z zapałem. Jako biznesowi partnerzy pracujemy z naszymi Klientami podczas całego procesu realizacji – począwszy od opracowania projektu, przez wdrożenie i nadzór, aż po montaż i obsługę.

 

Nasza oferta skierowana jest głównie do branży:

- hotelarskiej,
- gastronomicznej (restauracje i bary),
- usługowo-handlowej (sklepy, biura),
- a także do wielu innych odbiorców rynku kontraktowego.


Równowaga i partnerstwo w biznesie to wartości, które są dla nas najważniejsze. Ciągle doskonalimy nasze umiejętności i słuchamy potrzeb naszych Klientów. Dzięki temu wyciągamy trafne wnioski, co gwarantuje długofalową  współpracę oraz sprawia, że nasi Partnerzy biznesowi, chętnie wracają do nas z kolejnymi projektami.

 

Na swoim koncie posiadamy wiele realizacji w zakresie mebli oraz innych elementów wyposażenia wnętrz. Wśród nich możemy wyróżnić:


- Motor Point Arena w Nottingham,
- Echo Arena w Liverpool,
- Selfridges & CO w Manchester,
- Grand Hotel w Oslo,
- Booster Pro w Sztokholmie,
- Saga Apartments w Oslo.

 

Zapewniamy najwyższe standardy wykonania oraz sukces realizowanych projektów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i na każdym etapie projektu ustalamy szczegóły dotyczące wykonania prac. Przygotowujemy również szczegółowe dokumentacje techniczne oraz niezbędne instrukcje użytkowania naszych wyrobów. Po zakończonym wdrożeniu oraz instalacji udzielamy gwarancji na nasze produkty i usługi.


Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnych warunków współpracy!