Zaprezentuj swój styl razem z nami

Co robimy?

Oferujemy pełen zakres usług związanych z kompleksowym wyposażeniem hoteli: poczynając od konsultacji i projektowania mebli hotelowych, poprzez doradztwo w doborze materiałów, produkcję, kończąc na transporcie i pracach montażowych. Podejmujemy się realizacji wszystkich - nawet wyjątkowo trudnych zleceń. Na etapie projektowania doradzamy Klientom w doborze alternatywnych materiałów oraz najkorzystniejszych rozwiązań. Wykonujemy meble także według indywidualnych projektów Klientów. Tworzymy umeblowanie i wyposażenie  do pokoi hotelowych oraz do przestrzeni publicznych. Wykonamy dla Państwa szafy, biurka, zagłówki, stoliki, lustra, lady recepcyjne, bary, meble tapicerowane, minibary, sejfy i wszystkie inne elementy, które są niezbędne do wyposażenia hotelu.

Wyposażamy bary, restauracje i kawiarnie w meble produkowane na wymiar. Każdy projekt poprzedzony jest szczegółową konsultacją z Klientem – stawiamy na bezpośredni kontakt z naszymi partnerami, jesteśmy gotowi omówić projekt w miejscu realizacji. Oferujemy następujące usługi: opracowanie projektu, konsultacje, wykonanie pomiarów, poszukiwanie alternatywnych rozwiązań dotyczących doboru materiałów, produkcję, transport oraz montaż. Specjalizujemy się w produkcji lad barowych, stołów, mebli do siedzenia, mebli tapicerowanych, mebli do zaplecza gastronomicznego. Jesteśmy w stanie również wyposażyć bar lub restaurację w urządzenia techniczne takie jak: chłodziarki czy lodówki.

 

Meble sklepowe to kolejna, dynamicznie rozwijająca się część naszej działalności. Realizujemy projekty bardzo skomplikowane i prestiżowe, jak również standardowe. Przekształcamy powierzchnie komercyjne w atrakcyjny i funkcjonalny obszar, aby stworzyć naszym Klientom doskonałe możliwości handlowe.
Dostarczamy nie tylko drewniane meble sklepowe, ale także wykonane z materiałów takich jak metale, szkło, kamień, plexi i wiele innych.
Oferujemy meble do nowych sklepów oraz możemy rozbudować także istniejące powierzchnie handlowe.

 

Dobrze przygotowany projekt mebli to podstawa udanej realizacji. Prace projektowe oferowane przez naszą firmę to głównie przygotowanie i określenie koncepcji wykonania mebli, opracowanie właściwej technologii oraz przygotowanie rysunków technicznych. Realizując prace projektowe, wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku materiałów produkcyjnych oraz możliwości producentów. Dzięki temu mamy możliwość efektywnie optymalizować proces produkcji. We współpracy z architektami jesteśmy w stanie przygotować wspólnie dla naszych Klientów koncepcję i projekt wnętrz. Wykonujemy także plany umeblowania pomieszczeń.

Wykonanie i dostawa mebli oraz innych elementów wyposażenia wnętrz to tylko część realizacji całego projektu. Aby osiągnąć zamierzony efekt, montaż należy przeprowadzić w sposób rzetelny i fachowy. Jesteśmy tego świadomi, dlatego oferujemy Państwu usługi montażu - realizowane przez nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki temu mamy pewność, że realizacja projektu przebiega prawidłowo, a Klient nie będzie miał zastrzeżeń do wykonanych prac. Oferujemy montaż mebli, podłóg, zasłon, a także wykonanie drobnych prac budowlanych, malarskich i tapetowanie.
Świadczymy usługi montażu naszych mebli i wyposażenia na terenie Unii Europejskiej jak również poza nią.

Od początku naszej działalności dążymy do tego, aby świadczyć kompleksowe usługi w zakresie wyposażenia hoteli, restauracji, barów oraz wielu innych rodzajów przestrzeni komercyjnych.
W tym celu nawiązaliśmy współpracę z renomowanymi europejskimi producentami. Jesteśmy w stanie dostarczyć elementy wyposażenia wnętrz takie jak: podłogi, okładziny ścian i tapety, łóżka hotelowe, fotele i krzesła, stoliki, zasłony, oświetlenie, wydruki na różnorodnych materiałach, techniczne wyposażenie restauracji i barów, sejfy, minibary a także wiele innych elementów dostosowanych do upodobań naszych Klientów.